Комплекс для щитоподібної залози 440 мг

Комплекс для щитоподібної залози 440 мг

30 шт./місяць (1 в день)

Екстракт кореня лапчатки білої (перстачу) – 300 мг, бурштинова кислота – 100 мг, цинку цитрату – 10 мг, селену – 50 мкг, хрому піколінат – 15 мкг. Допоміжні речовини: мікрокристалічна целюлоза, стеарат кальцію

Опис
-

Щитоподібна залоза — ендокринний орган, який виробляє гормони тироксин (Т4), трийодтиронін (Т3) та кальцитонін. Ці гормони потрібні для нормального функціонування практично всіх органів та систем організму.

Захистити себе від ризику розвитку порушень в роботі ендокринної системи можливо за допомогою комплексу для щитоподібної залози. До його складу входить екстракт лапчатки білої, бурштинова кислота, цинку цитрат, селен, хрому піколінат.


Екстракт лапчатки білої. Унікальна цінність П'ятипалу (в народі: Лапчатка біла, п'ятилисник, перстач білий) полягає в тому, що не дивлячись на свою крихкість, він містить в собі майже всю таблицю Менделєєва по мікро- і макроелементам. Властивості кореня П'ятипала набувають особливе значення в зонах з високим показником чисельності захворювань щитоподібної залози серед населення, а також в регіонах з дефіцитом йоду в природі. Екстракт лапчатки нормалізує функції щитоподібної залози, виводить радіонукліди, нормалізує ендокринні порушення, відновлює повноцінний обмін речовин.

Бурштинова кислота. Бурштинова кислота є потужним регулятором захисних сил організму, покращує енергетичний обмін, активізує імунітет, підвищує працездатність, сприяє виведенню з організму токсичних речовин, усуває токсичну дію на організм радіації, нормалізує роботу щитоподібної залози.

Цинк здатний регулювати секрецію тиреотропного гормону.

Селен - мікроелемент, без якого неможливе вироблення гормонів Т3 і Т4. Цей мінерал захищає органи від окислення, покращує обмін речовин.

Піколінат хрому впливає на стимуляцію роботи щитоподібної залози. Хром бере участь в синтезі гормонів, а при необхідності може заміщати йод.


Для чого комплекс?


Здоров'я щитоподібної залози.

Комплекс який є джерелом флавоноїдів, макро – і мікроелементів, які сприяють збереженню балансу гормонів щитоподібної залози та загальному зміцненню ендокринної системи.

Не знаєте що потрібно?

Пройдіть опитування і наша система підбере набір індивідуально під вас