Комплекс для сечового міхура 450 мг

Комплекс для сечового міхура 450 мг

30 шт./місяць (1 в день)

Екстракт журавлини — 125 мг, екстракт насіння гарбуза — 80 мг, магнію цитрат — 50 мг, екстракт золототисячника — 28 мг, екстракт соєвих зародків (40% ізофлаваноїдів) — 25 мг, екстракт червоної щітки — 25 мг, запатентована суміш Go-Less — 16,5 мг, калію цитрат — 10 мг, натрію цитрат — 10 мг, вітамін В6 — 0,5 мг Допоміжні речовини: рослинна клітковина

Опис
-

Комплекс для сечового міхура — це високодосліджене природне рішення, яке забезпечує потужну і перевірену підтримку оздоровлення сечового міхура як у чоловіків, так і у жінок. Він підтримує нормальний та здоровий контроль сечового міхура шляхом біологічного впливу на тонус та силу м’язів детрузора та сфінктера, а також підтримкою м’язів сечового міхура та тазового дна.

Екстракти журавлини, золототисячника, червоної щітки — ефективні у профілактиці та лікуванні циститу, пієлонефриту і загострень хронічної ІСШ (Інфекції сечовивідних шляхів), містять природні антиоксиданти.

Екстракт насіння гарбуза та ізофлавонів соєвих зародків сприяють зменшенню мимовільного сечовипускання та гіперактивності сечового міхура внаслідок покращення функцій м’язів сечового міхура та сфінктера. 

У складі є цитрати магнію, калію, натрію необхідні для підлуження сечі.


Для чого комплекс?


Підтримка здоров'я сечового міхура.

Рослинний вітамінно-мінеральний комплекс позитивно впливає на функцію сечового міхура та допомагає усунути причини сечовипускання та нетримання сечі.

Не знаєте що потрібно?

Пройдіть опитування і наша система підбере набір індивідуально під вас