Комплекс для здоров'я жінок в період менопаузи 520 мг

Комплекс для здоров'я жінок в період менопаузи 520 мг

30 шт./місяць (1 в день)

Екстракт шишок хмелю — 100 мг, екстракт вітексу (прутняку) — 100 мг, екстракт кореня дикого ямсу — 60 мг, екстракт сої (40% біфлавоноїдів) — 50 мг, екстракт якірців сланких — 50 мг, екстракт кореневища циміцифуги — 50 мг, екстракт червоної щітки — 10 мг, екстракт матки борової — 10 мг, фолієва кислота — 200 мкг Допоміжні речовини: рослинна клітковина

Опис
-

Комплекс для здоров'я жінок в період менопаузи - це багатофункціональна формула, яка поєднує в собі ключові інгредієнти, для зменшення симптомів менопаузи та поліпшення якість життя жінок в період менопаузи.

Екстракт хмелю містить лайфенол – фітоестроген, застосування якого сприяє усуненню неприємних симптомів, особливо припливи та підвищену пітливість.

Екстракт вітексу (прутняку) знижує негативні симптоми під час менопаузи, зокрема передменструальну напругу (тривога, нервозність, безсоння та зміни настрою).

Екстракт кореня дикого ямсу (діоскореї) містить приблизно 25% сапонінів, а також вітаміни С та В6, марганець та калій. Регулярне вживання екстракту діоскореї допомагає не тільки боротися з симптомами клімаксу, але і зміцненню здоров'я у старшому віці.

Екстракт сої не тільки позитивно впливає на нейровегетативні симптоми клімаксу, але також зменшує рівень холестерину в крові, зменшує кількість ліпопротеїнів низької та дуже низької щільності.

Екстракт якірців сланких позитивно впливає на вазомоторні прояви при клімактеричному синдромі: зниження припливів, дратівливості та головного болю при менопаузі та клімаксі

Екстракт кореневища циміцифуги містить дубильні речовини, фітоестрогени, фенольні сполуки та прототипи гормонів. Його застосовують для нормалізації менструального циклу у жінок та стимуляції вироблення естрогенів.

Екстракт червоної щітки являє собою природний гормон, завдяки якому можна заповнити відсутні статеві гормони не тільки в період пременопаузи, але і менопаузи та постменопаузи. У складі червоної щітки можна знайти феноли, ефірні олії, флавоноїди, органічні кислоти, дубильні речовини, цинк, марганець, мідь.

Екстракт матки борової сприяє нормалізації гормонального фону, стабілізації менструального циклу та покращенню функціональності сечостатевої системи, знімає запальні процеси та запобігає розвитку гормонозалежних захворювань.

Фолієва кислота згладжує симптоми менопаузи, підтримує молодість та пружність шкіри, перешкоджає випаданню волосся, нормалізує роботу серцево-судинної та нервової систем, зменшує негативний прояв клімаксу на фізичному та психічному фоні.


Для чого Комплекс для здоров'я жінок в період менопаузи


Для зменшення симптомів менопаузи.

Рослинний комплекс, який сприяє попередженню і зменшенню психосоматичних розладів у жінок передменопаузальному періоді та при кліматичному синдромі. 

Не знаєте що потрібно?

Пройдіть опитування і наша система підбере набір індивідуально під вас