Special – створений для тебе

Special – це персоналізований вітамінно-мінеральний комплекс що формується на основі індивідуальних особливостей та потреб організму кожного окремого клієнта.

Інноваційна та настроювана концепція Special


Індивідуальний комплекс формується на основі результатів тесту розробленого командою професійних нутриціологів. Це дозволяє сформувати набір що має максимально ефективне та безпечне дозування мікроелементів та складається з компонентів що оптимально підходять саме вам. Для цього враховуються фізіологічні особливості організму клієнта, такі як стать, вік, наявність хронічних захворювань, рівень фізичної активності та конкретна мета прийому комплексу (позбутися безсоння, зміцнити імунітет, покращити стан шкіри та волосся та інше) – питання і відповіді визначають склад вітамінів та нутрієнтів, які входять в комплекс.

Персоналізований набір упаковується у зручні пакети-саше для щоденного прийому, тож клієнту більше не доведеться мати справу з безліччю баночок та намагатися пригадати чи приймали вони вітаміни сьогодні. 

Персональні набори Special виготовляються на виробництві що пройшло сертифікацію на відповідність міжнародним стандартам якості HACCP та має сертифікат ISO 22000:2018 використовуючи високоякісні компоненти що мають відповідні сертифікати. На кожному етапі формування комплексу проводиться суворий багаторівневий контроль якості і дотримання санітарних норм.

Наша команда

Наша команда має 30-річний досвід у сфері виробництва вітамінів та дієтичних добавок для провідних вітчизняних та міжнародних брендів. Цей розумний сервіс розроблений компетентними фахівцями з багаторічним досвідом роботи: дієтологами, нутриціологами, фармацевтами, спортивними тренерами, а також ІТ-фахівцями.

У Special зібрані рішення, рекомендації та дії, які адаптуються до ваших конкретних потреб та до вас як до унікальної особистості!