Супер Омега 1000 мг

Супер Омега 1000 мг

30 шт./місяць (1 в день)

Риб'ячий жир (з тулуба морських риб: анчоусів, макрелі, сардин, оселедця, лосося) - 1000 мг в т.ч. Омега 3 - 600 - 650 мг в т.ч. 33% EPA (ейкозапентаєнова кислота 330 мг) в т.ч. 22% DHA (докозагексаєнова кислота 220 мг) в т.ч. вітамін Е 7,7 мг -11,5 МО

Опис
-

Незамінні жирні кислоти - ряд поліненасичених жирних кислот, які беруть значну участь в метаболізмі людини. Організм здатен перетворювати кислоти одного класу в інший, але не здатен синтезувати обидва класи з простіших речовин, тому вони обов'язково мають бути присутніми в їжі.

До Омега- 3 кислот заведено відносити альфа-линоленову_кислоту, ейкозапентаєнову кислоту, докозагексаєнову кислоту.


Для чого Омега – 3


Джерело незамінних жирних кислот.

Поліненасичені жирні кислоти є основою клітинних мембран, що забезпечують їхню еластичність та проникність. Вони допомагають організму боротися з бактеріями та вірусами, мають протизапальну та антиканцерогенну дію.

Запобігання запалення.

Омега-3 жирні кислоти мають протизапальні властивості й можуть бути ефективними при лікуванні запальних та аутоімунних захворювань. ПНЖК покращують загальне самопочуття, знижують активність захворювання та зменшують потребу пацієнтів у нестероїдних протизапальних засобах.

Нормалізація гормонального фону.

Омега- 3 стимулюють вироблення гормону щастя — серотоніну, чим допомагають боротися з депресією та гормональними сплесками.

Профілактика вікових змін та «синдрому сухих очей».

Жирні кислоти Омега-3 перешкоджають розвитку вікових змін, активізуючи обмінні процеси, які проходять як усередині, так і ззовні клітин, мають протизапальний ефект, збільшують продукцію слізної залози та перешкоджають розвитку "синдрому сухих очей". Омега 3 покращує кровообіг, що сприяє збереженню потенції та профілактики простатиту, уповільнює процес старіння, регулює взаємозв'язок між нейронами

Профілактика тромбоутворення та зниження рівня «поганого» холестерину

 Омега 3 здатна нормалізувати артеріальний тиск, покращувати функціонування серця та судин, зміцнювати судинні стінки, а також розріджувати кров, що допомагає у запобіганні тромбоутворенню.  Омега-3 поліненасичені жирні кислоти допомагають знижувати рівень тригліцеридів, уповільнюють ріст бляшок в артеріях.

Підтримка щитоподібної залози.

ПНЖК Омега-3 необхідні для підтримки цілісності клітинної стінки, допомоги у проникненні тиреоїдних гормонів у клітини, зменшення запалень.

Покращення стану мікробіому кишечника

Омега-3 стимулює кишкові бактерії виробляти N-карбаміл глутамат та бутират. Омега-3, як частина здорової дієти з використанням великої кількості харчових волокон та пробіотичних продуктів, може поліпшити різноманітність мікробіома кишечника. Більш різноманітний мікробіом пов'язаний з низкою переваг для здоров'я, включаючи зниження ризику розвитку діабету, ожиріння та запальних захворювань кишечника, таких як коліт та хвороба Крона.

Захист шкіри, волосся, нігтів.

Омега 3 захищає шкіру, волосся від агресивного впливу зовнішнього середовища, шкідливої дії ультрафіолетових променів, допомагає зберегти необхідний рівень колагену, запобігає появі зморшок, знімає запалення фолікул волосся, знімає запалення кутикул, яке може привести до ламкості та нерівності нігтьової пластини. Омега-3 допомагають імунній системі боротися із запальними процесами шкіри. Вони не лише прискорюють загоєння ран на шкірі, а й зменшують залишкові явища, як рубці.

Не знаєте що потрібно?

Пройдіть опитування і наша система підбере набір індивідуально під вас