Часникова олія 500 мг

Часникова олія 500 мг

30 шт./місяць (1 в день)

Олія рисових висівок, вітамін Е (d-альфа токоферол) — 16,5 мг, часникова олія (100:1) 5 мг. Допоміжні речовини: м'яка рослинна капсула (крохмаль, гліцерин, вода очищена)

Опис
-

Часник здавна використовували не тільки як приправу, а і як компонент профілактичних рецептів. Сучасні вчені підтвердили, що не дарма. Олія часнику містить два основних компоненти природного походження - аліцин і гарміцин, завдяки яким олія має бактерицидну дію, а також вітаміни А, В, С, залізо, калій, магній, марганець, ненасичені альдегіди, поліненасичені жирні кислоти, селен, сірку, ефірні олії.


Для чого Часникова олія


Підтримка під час гострих респіраторних захворювань.

Часник дуже багатий на фітонциди, які знищують шкідливі речовини. У складі часнику є речовина, яка блокує утворення ферментів, через які патогени проникають в організм. Це незамінний засіб при ослабленому імунітеті.

Сприятливий вплив на здоров’я судин.

Олія часнику покращує пам'ять та інші когнітивні властивості, бореться із «шкідливим» холестерином, знижує рівень ліпопротеїнів низької щільності та тригліцеридів, зміцнює судинні стінки, знищує атеросклеротичні бляшки на стінках судин, запобігає хворобам серця, гіпертонічну хворобу.

Не знаєте що потрібно?

Пройдіть опитування і наша система підбере набір індивідуально під вас