Гриб Рейші, Шиїтаке, Майтаке 250 мг

30 шт./місяць (1 в день)

Екстракт плодового тіла гриба майтаке 25 мг, міцелій гриба шіїтаке - 100 мг, екстракт плодового тіла гриба шіїтаке 12,5 мг. міцелій гриба рейши - 100 мг, екстракт плодового тіла гриба рейши 12 мг.

Опис
-

Трійчатка грибна — комплекс, що складається з трьох грибів, який містить активні полісахариди та бета-глюкан. Ці речовини відіграють важливу роль в роботі імунної, гормональної та нервової систем. Комплекс активує захисні сили організму, допомагає впоратися з вірусами, екологічними та біологічними стресами. Завдяки спільному впливу трьох різних грибів організм здатен очиститися від токсинів, отримати підтримку на всіх рівнях, підсилити свої захисні властивості. Комплекс грибів сприяє зниженню ваги при ожирінні, внаслідок руйнування жирових клітин. Він також нормалізує рівень загального цукру крові та холестерину.


Гриб Рейші. У Китаї та Кореї даний гриб більше відомий як "Лінчі", а ось в Японії його називають "рейші". Рейші є природним антиоксидантом, допомагає регулювати роботу серцево-судинної, нервової та дихальної систем. Ганодема (рейші) має знеболювальну і заспокійливу дію, розслаблює мускулатуру, допомагає позбутися судом, виступає як адаптоген. З міцелій гриба добувають ганодермові полісахариди, які знижують рівень цукру в крові. Специфічний ефект полісахаридів проявляється в активізації макрофагів і Т-лімфоцитів, стимуляції вироблення інтерферону і поліпшенні імунної відповіді на клітинному рівні. Лінчі є натуральним тонізувальним засобом. Він зміцнює сили організму, допомагає йому швидше адаптуватися до стресу. Речовина ланостан, з тіла гриба, сприяє гальмуванню процесів утворення антитіл, що важливо в боротьбі з алергією.

Гриб Шиїтаке. Цей гриб багатий поживними речовинами, він містить 18 амінокислот, серед яких 8 є незамінними. Гриб має потужну імуностимулювальну дію, антибактеріальну та противірусну активність. Він містить полісахарид лентинан, який має унікальні протипухлинні властивості, а також грибні фітонциди, які створюють несприятливі умови для розвитку різних вірусів. Гриб стимулює вироблення гормонів в щитоподібній залозі та надниркових залозах, які необхідні для повноцінного статевого життя. Шиїтаке допомагає контролювати артеріальний тиск, регулювати рівень холестерину в крові, має гепатопротекторну дію.

Гриб Майтаке. Його цілюща дія обумовлена високим вмістом полісахаридів. Ці речовини пригнічують ріст багатьох злоякісних пухлин, руйнують віруси, в тому числі клітини герпесу, і стимулюють активність Т-лімфоцитів. Майтаке володіє гіпоглікемічною дією і може бути корисний при лікуванні діабету. Активні речовини з тіла гриба сприяють м'якому зниженню рівня цукру в крові та сечі. Гриб має здатність нормалізувати гормональний фон і використовується для лікування різних ендокринних захворювань. 


Для чого Трійчатка грибна


  • Допомагає нормалізувати рівень цукру і холестерину в крові;
  • Захищає від впливу несприятливих факторів навколишнього середовища;
  • Підвищує протидію організму до вірусних інфекцій.

Не знаєте що потрібно?

Пройдіть опитування й наша система підбере набір індивідуально під вас