Коензим Q10 100 мг

Коензим Q10 100 мг

30 шт./місяць (1 в день)

Коензим Q10 100 мг Допоміжні речовини: мальтодекстрин

Опис
-

Коензим Q10, або кофермент Q10, вітамін Q (убіхінон), це унікальна речовина, що є каталізатором більшості біохімічних реакцій, що відбуваються в нашому організмі. Він присутній в кожній клітині організму, де бере участь в найважливіших хімічних реакціях, що забезпечують організм енергією. 


Для чого необхідний Коензим Q10


Зменшує вплив шкідливих звичок – вживання алкоголю та паління.

Шкідливі звички прискорюють процеси старіння та негативно впливають на зовнішній вигляд людини. Основну руйнівну роль у цьому відіграють вільні радикали, які надходять до організму разом із сигаретним димом та алкоголем. Коензим Q10 регулює роботу всього організму, надає антиоксидантну дію, тобто ефективний у боротьбі з вільними радикалами.

Допомагає зберегти молодість та красу.

Високий рівень коензиму Q10 в організмі спостерігається в перші двадцять років життя, а потім поступово знижується, тому вчені вважають його зменшення однією з причин старіння організму. Додаткове вживання коензиму Q10 дозволяє заповнити дефіцит цієї сполуки в організмі, захистити серцевий м'яз, уповільнити процеси старіння, у тому числі і його зовнішні прояви. Коензим Q10 стимулює регенерацію клітин, захищає шкіру від сонячних променів та допомагає зберігати її зволоженою, прискорює вироблення колагену, знижує запальний процес, заспокоює та загоює.

Допомагає зберегти молодість мозку та забезпечує клітини енергією.

Коензим Q10 (убіхінон) входить до складу мітохондрій, а вони є головними генераторами енергії клітин мозку. З віком робота мітохондрій слабшає, що призводить до загибелі клітин. 

Крім того, окисні пошкодження збільшують виробництво шкідливих сполук, які негативно впливають на пам'ять та фізичні функції. Коензим Q10 зменшує кількість цих сполук, підтримує роботу серцево-судинної системи та відповідає за регенерацію (відновлення) всіх органів і тканин організму.

Не знаєте що потрібно?

Пройдіть опитування і наша система підбере набір індивідуально під вас