Колаген морський з гіалуроновою кислотою 600 мг

Колаген морський з гіалуроновою кислотою 600 мг

60 шт./місяць (2 в день)

Морський колаген 850,0 мг, цитрат магнію 172,0 мг, оксид магнію 100,0 мг, вітамін С 34,0 мг, аскорбат натрію 34,0 мг, гіалуронова кислота 10,0 мг, вітамін В6 880 мкг

Опис
-

Колаген — білок, який безпосередньо відповідає за пружність і еластичність шкіри, а також за працездатність суглобів. При нестачі цієї речовини людина втрачає молодий вигляд: погіршується підтягнутість, контури обличчя стають не виразними, виникає відчуття зморшкуватості шкіри. Крім того, дефіцит колагену негативно відображається на стані волосся і нігтів, призводить до м'язової слабкості, зниження зору і проблем з опорно-руховим апаратом.

Морський колаген, який виготовляється з луски морських риб, являє собою білок, який легко засвоюється та складається з амінокислот: гліцину, гідроксипроліну і проліну, які беруть участь у формуванні клітин епідермісу. Такий колаген входить до складу антивікових засобів для догляду. Він здатний легко проникати в глибокі шари шкіри, оновлювати тканини, утримувати вологу, розгладжуючи навіть глибокі зморшки, знижувати вираженість шрамів, успішно боротись з вугровим висипом. Ефект від застосування морського колагену проявляється швидко і помітно — шкіра підтягується, зволожується, стає еластичнішою, обличчя починає виглядати значно молодше.

Гіалуронова кислота - присутня у всіх тканинах організму, зв'язує молекули води та грає важливу роль в підтримці водного балансу в клітинах і міжклітинному просторі. Кількість гіалуронової кислоти з віком і при впливі різних токсичних агентів знижується, що позначається на стоншенні шкірних покривів, погіршенні їх еластичності та утворенні зморшок. Ця кислота у великих кількостях міститься також в суглобової тканини, тому її дефіцит позначається при розвитку вікових хвороб суглобів. Вона сприяє відновленню хрящової частини пошкоджених суглобів. Гіалуронова кислота активізує роботу клітин, зменшує випаровування вологи з поверхні шкіри, нейтралізує вільні радикали. 

Магній сприяє підтримці кісток, нормальному функціонуванню м'язів та синтезу білків, функціонуванню нервової системи, зниженню втоми.

Вітамін С сприяє утворенню колагену для нормального функціонування кісток, хрящів та шкіри.  

Вітамін В6 - будівельний елемент нервової системи, він допомагає протистояти стресам, покращує стан нервових клітин і перешкоджає виникненню спазмів.        

Для чого Морський колаген з гіалуроновою кислотою

Збереження пружності та еластичності шкіри.

Колаген надає розгладжувальну та зволожувальну дію, прискорює регенерацію клітин. Гіалуронова кислота глибоко зволожує шкіру.

Відновлення структури нігтів.

Колаген відновлює пошкоджену структуру, скріплює тканини, збільшуючи їхню міцність, що дозволяє нігтям краще протистояти механічним пошкодженням, відновлює процес росту нігтя, захищає від зовнішніх факторів.

Підтримка волосся.

Колаген зволожує і живить структуру волосся, насичує вітамінами, збільшує об'єм, захищає пасма від зовнішнього негативного вплив.

Збереження еластичність та пружність суглобів.

Колаген – білок, який відповідає за працездатність суглобів та зв'язок. 

Не знаєте що потрібно?

Пройдіть опитування і наша система підбере набір індивідуально під вас