Куркумін, вітамін D3, біоперін 500 мг

Куркумін, вітамін D3, біоперін 500 мг

30 шт./місяць (1 в день)

Екстракт куркуми (95% куркуміноїдів) - 495 mg (мг), біоперин (екстракт чорного перцю) - 5,0 mg (мг), вітамін D3 (холекальциферол) - 5 μg (мкг).

Опис
-

Куркумін + Біоперин + Д3 – комплекс антиоксидантів. Антиоксиданти – це сполуки, які мають загальний ефект захисту організму від дії вільних радикалів. Куркумін, біоперин (екстракт чорного перцю) та вітамін D3 (холекальциферол) нормалізують функціонування серцево-судинної системи, покращують функцію опорно-рухового апарату, покращують роботу імунної системи.

У світі існує понад 100 видів куркуми, їх поєднує загальна характерна ознака — жовтувато-жовтогарячий відтінок. В куркумі міститься три основні куркуміноїди. Найбільше їх у куркуміні. Це активна речовина, яка лікує людину на клітинному рівні.

Куркумін знижує запалення, відновлює і захищає клітини. Це потужний антиоксидант, який бореться з вільними радикалами, що ушкоджують клітини в тілі, зміцнює імунну систему. Для покращення засвоюваності куркуміну необхідний Біоперин (екстракт чорного перцю). Піперин, що міститься в чорному перці, підвищує біологічну доступність куркуміну, має бактерицидну дію, знижує апетит і підвищує настрій.

Куркумін з біоперином рекомендується вживати при артритах, артрозах, травмах, гастритах, виразкових колітах, патології серцево-судинної системи, атеросклерозі, ожирінні, стресах, депресії, погіршенні пам'яті та порушення концентрації.


Для чого Куркумін + Біоперин + Д3


Нормалізує функцію опорно-рухового апарату

Знижує скутість м'язів

Прискорює процеси відновлення м'язових клітин при фізичних навантаженнях

Зміцнює організм в цілому.

Не знаєте що потрібно?

Пройдіть опитування і наша система підбере набір індивідуально під вас