L-теанін 270 мг

30 шт./місяць (1 в день)

L-Теанін - 100 мг Допоміжні речовини: мальтодекстрин

Опис
-

L-Теанін — амінокислота, синтезована з листя зеленого чаю. L-теанін впливає на активність та діяльність головного мозку декількома способами: підвищує синтез нейромедіаторів, які відповідають за передачу сигналу між клітинами мозку; збільшує продукцію та концентрацію рівня γ-аміномасляної або гамма-амінобутирової кислоти; гальмує синтез гормону стресу кортизолу, сприяє його руйнуванню; блокує негативні ефекти кофеїну та збільшує силу його позитивного впливу. L-Теанін на деякий час знижує підвищений артеріальний тиск і зменшує підвищену частоту серцевих скорочень, які виникають через сильну емоційну напругу.


Для чого L-Теанін?


Покращення когнітивних здібностей.

L-теанін впливає на активність та діяльність головного мозку, покращує розумову працездатність, осмислення, обробку зорової інформації, концентрацію уваги, зосередженість, процеси засвоєння та запам'ятовування інформації.

Зниження стресу та тривоги.

L-Теанін сприяє підвищенню рівня гамма-аміномасляної кислоти (GABA) в мозку, що може допомогти знизити рівень стресу та тривоги.

Підвищення фізичної та психічної витривалості.

L-Теанін може збільшувати рівень оксиду азоту в організмі, що підвищує фізичну витривалість та покращувати когнітивні функції.


Не знаєте що потрібно?

Пройдіть опитування й наша система підбере набір індивідуально під вас