Лецитин соняшниковий 562 мг

Лецитин соняшниковий 562 мг

30 шт./місяць (1 в день)

Лецитин соняшниковий - 550 мг Допоміжні речовини: кальцію стеарат

Опис
-

Лецитини — жироподібні речовини, що являють собою суміш фосфоліпідів (65-75%) з тригліцеридами. Соняшниковий лецитин отримують шляхом екстракції з нерафінованої соняшникової олії холодного віджиму. Властивості лецитину із соняшнику: відсутність у складі фітоестрогенів; не викликає алергічних проявів; вищий вміст жирних кислот, що належать до групи Омега-9, які зміцнюють міокард і знижують ризик розвитку серцево-судинних захворювань; потужна гепатопротекторна дія.

Лецитин є основою для побудови клітин печінки, виступає як антиоксидант, перешкоджає утворенню каменів в жовчному міхурі; прискорює процес спалювання жиру; притупляє відчуття голоду; знижує в'язкість крові; впливає на функціональну активність всіх гормонів; відсуває настання деменції; покращує активність мозку при хворобі Паркінсона; допомагає відновити мозкову активність після інсульту.


Для чого Лецитин?


Захист клітин мозку.

Лецитин сприяє побудові мієлінової оболонки нервів, білої речовини головного мозку та оболонок, що його захищають. Недостатня кількість фосфоліпідів (речовини, які входять в склад лецитину) викликає психоемоційну нестійкість, призводить до зниження когнітивних здібностей, провокує мозкове виснаження.

Допомога у виведенні холестерину.

Лецитин є основним антагоністом холестерину, сприяє його виведенню з тканин, у тому числі клітин судин.

Нормалізація рівня холестерину.

Лецитин соняшнику не тільки знижує рівень «поганого» холестерину, а й підвищує рівень «хорошого» холестерину. Він очищає кровоносні судини та підтримує чистоту кровотоку.

Не знаєте що потрібно?

Пройдіть опитування і наша система підбере набір індивідуально під вас