Магній морський з вітаміном В6 600 мг

Магній морський з вітаміном В6 600 мг

30 шт./місяць (1 в день)

Магній (з 303 (мг) натурального магнію AquaMine) - 102 мг, вітамін B6 - 1 мг, вітамін D3 – 5 мкг Допоміжні речовини: лактоза, мікрокристалічна целюлоза, кальцію стеарат

Опис
-

Магній належить до розряду найважливіших хімічних елементів, які беруть участь в понад 300 біохімічних реакцій, що протікають в нашому організмі. Він приймає участь в синтезі білка, контролює вуглеводний обмін, знижує рівень збудження в нервових клітинах і бере участь в розслабленні серцевого м'яза. Магній може допомогти регулювати інші поживні речовини в організмі, такі як кальцій, калій, цинк і вітамін D. Дефіцит магнію здатний привести до патологічних процесів в організмі. Брак магнію тягне за собою «синдром постійної втоми», яка відчувається навіть вранці після тривалого сну. Брак магнію робить людину дратівливою, тривожною, депресивною. Часті головні болі, порушення пам'яті, судоми в м'язах, ламкість волосся та шарування нігтів - ознаки дефіциту цього мінералу. 

Вітамін В6 покращує всмоктування магнію із ШКТ та його проникнення в клітини.

          

Для чого Магний+B6 AquaMarine


Додаткове джерело магнію.

Магній з вітаміном В6 зміцнює стінки судин, стабілізує артеріальний тиск та стан нервової системи, запобігає стресам, дратівливості та тривозі.

Допомога при спазмах.

Магній здатний розслаблювати м'язи, і це допомагає нормальній циркуляції крові в організмі. Бо якщо м'язи стиснуті, це призводить до підвищення артеріального тиску, спазмів, головного болю та інше.

Компенсація дефіциту магнію.

Дефіцит магнію призводить до надмірної м'язової збудливості й згодом до м'язових судом. М'язові судоми в литкових м'язах в основному виникають уночі, тому що в цей час рівень магнію досягає мінімуму. При регулярному споживанні магнію дефіцит може бути компенсований.

Полегшення симптомів ПМС та менопаузи.

Магній регулює скорочувальну функцію м'язів, допомагаючи їх розслабленню та полегшуючи симптоми поганого настрою, дратівливості, тривоги та стресу.

Допомога під час стресу.

Стрес вимиває магній з організму, через що знижується його стійкість до стрес-факторів. Магній не тільки знімає симптоми стресу, але й підвищує стійкість організму до стресів. Він діє і на емоційні, і на фізичні прояви стресу

Вплив на рівень тестостерону.

Магній впливає на рівень тестостерону. Він підвищує його біодоступність, а дефіцит цього мінералу може призвести до проблем з ерекцією.

Допомога в перетворенні енергії.

Магній забезпечує баланс між напругою та розслабленням м'язів. Без магнію організм не може видобувати енергію з вуглеводів та жирів, що споживаються з їжею.

Не знаєте що потрібно?

Пройдіть опитування і наша система підбере набір індивідуально під вас