Мелатонін 3 мг

Мелатонін 3 мг

30 шт./місяць (1 в день)

Мелатонін - 3 мг, гліцин - 50 мг Допоміжні речовини: мікрокристалічна целюлоза

Опис
-

Мелатонін — це гормон, який виробляється епіфізом або шишкоподібною залозою. В організмі людини мелатонін виробляється під час міцного сну між 12 годинами ночі та 4 годинами ранку. 

Гліцин є регулятором обміну речовин, нормалізує та активує процеси захисного гальмування у центральній нервовій системі, зменшує психоемоційну напругу, підвищує розумову працездатність.


Для чого комплекс Мелатонін з гліцином?


Нормалізація сну.

Комплекс мелатоніну з гліцином рекомендований у випадках порушень добових ритмів, тривожності та занепокоєння. Покращує якість сну, прискорює засинання, знижує частоту нічних пробуджень, робить сновидіння більш яскравими та емоційно насиченими, покращує самопочуття після ранкового пробудження, не викликає відчуття млявість, розбитості та втоми при пробудженні. Знижує частоту нападів головного болю, запаморочення, підвищує настрій.

Профілактика проявів клімактеричних симптомів.

З віком рівень мелатоніну «гормону сну» знижується. Це призводить до порушення гормонального фону, що, своєю чергою, прискорює старіння жіночого організму та посилює тяжкість прояву клімактеричних симптомів.

Не знаєте що потрібно?

Пройдіть опитування і наша система підбере набір індивідуально під вас