МСМ Хондроїтин + Глюкозамін 1300 мг

МСМ Хондроїтин + Глюкозамін 1300 мг

30 шт./місяць (1 в день)

Глюкозаміну сульфат 350,0 мг, хондроїтину сульфат 300,0 мг, MSM (метилсульфонілметан) 300,0 мг, вітамін D3 (ергокальциферол та холекальциферол) 40 мкг Допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, стеарат кальцію.

Опис
-

Захворювання опорно-рухового апарату, приносять людині великі незручності в повсякденному житті. Сидячий образ життя, одноманітні навантаження та статичні пози при роботі - все це рано чи пізно призводить до проблем з суглобами. 


Для чого комплекс МСМ-Хондроїтин-Глюкозамін


Хондроїтин – комплекс складних сполук, що допомагає збільшити міцність хрящів та зв'язок, а також виробляти синовіальну рідину.

Глюкозамін – це моносахарид, що покращує обмінні процеси та заповнює частини хрящової тканини. 

Хондроїтин та Глюкозамін – комбінація речовин, які підтримують здоров'я кісток, хрящів, сухожилля, суглобів та зв'язок. Вони допомагають оберігати опорно-руховий апарат від пошкоджень та травм під час інтенсивних тренувань, сприяють їхньому швидкому відновленню.

Хондроїтин та Глюкозамін можуть синтезуватися в тілі людини самостійно і зазвичай їх вистачає для підтримки опорно-рухового апарату, але при високих фізичних навантаженнях або розвитку захворювань, потреба в речовинах різко збільшується. Хондроїтин з глюкозаміном надають протизапальну та знеболювальну дію на організм, стимулюють синтез гіалуронової кислоти, яка є основою для сполучної тканини та хряща.

МСМ (метилсульфонілметан) — мінімізує запалення в кістковій та хрящовій системі, полегшує біль та відновлює м'язи.

Дефіцит вітаміну D може спричиняти остеохондроз у дуже молодих людей і призводити до втрати гнучкості суглобі, а носіння високих підборів - стати причиною хронічного захворювання колінних суглобів.

Не знаєте що потрібно?

Пройдіть опитування і наша система підбере набір індивідуально під вас