Піколінат хрому 350 мг

Піколінат хрому 350 мг

30 шт./місяць (1 в день)

Піколінат хрому - 200 мкг Допоміжні речовини: мальтодекстрин

Опис
-

Хром - життєво важливий мікроелемент. Разом з інсуліном хром допомагає організму засвоювати цукор, тим самим покращуючи метаболізм глюкози та запобігаючи "скаканню" цукру в крові. Тому приймання хрому особливо важливий людям з підвищеним рівнем цукру в крові для профілактики ЦД II типу.

Мало хто знає ще про одну важливу роль хрому - це контроль ваги. Високий рівень споживання продуктів, багатих простими вуглеводами, призводить до виснаження запасів хрому в організмі. Своєю чергою, дефіцит хрому призводить до бажання з'їсти що-небудь солодке. Але, чим більше цукру ми їмо, тим більшою мірою виснажуються запаси хрому. Тим самим виходить замкнуте коло, яке можна розірвати додатковим прийомом хрому.

Хром допомагає знизити тягу до солодкого і завдяки цьому легше дотримуватися дієти та скидати зайву вагу. Додатковий прийом хрому допомагає без зайвих зусиль протистояти спокусі поласувати десертом та іншою солодкою випічкою.


Для чого Піколінат хрому?


Регулювання рівня глюкози.

Піколінат хрому зменшує інтенсивність синтезу жирів у тілі людини, знижує апетит, сприяючи природному зниженню ваги. Він збільшує запас глікогену в печінці, що впливає на центр контролю апетиту в мозку, зупиняючи імпульс постійного голоду.

Не знаєте що потрібно?

Пройдіть опитування і наша система підбере набір індивідуально під вас