Комплекс пробіотиків 260 мг

Комплекс пробіотиків 260 мг

30 шт./місяць (1 в день)

Бактеріальна закваска 10 мг, інулін 250 мг Допоміжні речовини: рослинна клітковина

Опис
-

Кишківник — це один із найважливіших органів, від його правильного функціонування залежить більшість процесів в організмі. Порушення роботи кишківника негативно впливає на імунну систему та дозволяє проникати хвороботворним мікроорганізмам в організм, викликаючи безліч хвороб. Для повноцінної роботи кишківника необхідні бактерії, їх нестачу можна заповнити за допомогою прийому пробіотиків.

Пробіотики — важливі для ШКТ мікроорганізми, які становлять частину нормальної мікрофлори кишківника здорової людини. Пробіотики конкурують із «шкідливими» бактеріями, пригнічують їх зростання і захищають стінки кишківника, завдяки чому знижують ймовірність розвитку запального процесу.

При правильній роботі в організмі міститься достатня кількість бактерій. Під впливом негативних чинників цей баланс має властивість порушуватися, що стимулює розвиток дисбіозу. 


Для чого комплекс?


Профілактика дисбактеріозу.

Комплекс є джерелом корисних пробіотичних мікроорганізмів; сприяє загальному зміцненню організму, відновленню та підтримці мікрофлори кишківника у межах фізіологічних норм; запобігає виникненню дисбактеріозів.

Не знаєте що потрібно?

Пройдіть опитування і наша система підбере набір індивідуально під вас