Селен хелат 100 мкг

Селен хелат 100 мкг

30 шт./місяць (1 в день)

Селен (з L-селенометіоніна) — 100 мкг Допоміжні речовини: мікрокристалічна целюлоза

Опис
-

Селен — один з 19 життєво необхідних елементів для організму. Це потужний антиоксидант, що захищає організм від агресивного впливу вільних радикалів, що руйнують клітини організму. 

Він дозволяє підвищити фертильність у жінок і забезпечити підвищену рухливість сперматозоїдів у чоловіків, захищає від отруєння свинцем, кадмієм, ртуттю та іншими важкими металами з навколишнього середовища. Цей мікроелемент зосереджений в організмі в печінці, серці, нирках і в органах сечостатевої системи. Він знаходиться в клітинному ядрі та відповідає за обмінні та окислювально-відновні процеси. Селен необхідний щитоподібній залозі, при його нестачі паралельно виникає дефіцит йоду і вітаміну Е.

Найкраще вживати селен в хелатній формі — з'єднання іонів мінералу з амінокислотами. Хелатна форма засвоюється від 70% до 99%. Мінерали в хелатній формі не витрачають додаткових ресурсів на травлення та обробку - вони вже готові до використання клітинами епітелію тонкої кишки, де відбувається процес засвоєння. Хелатні форми мінералів, на відміну від звичайних, не викликають побічних порушень травлення і здуття, через те, що не впливають на рівень кислотності шлунку.


Для чого Селен хелат?


Підтримка гостроти зору.

При дефіциті селену порушується вироблення білків, які відповідають за перетворення в сітківці ока світлових хвиль у нервовий імпульс. Це призводить до порушення гостроти зору.

Відновлення структури шкіри.

Селен – антиоксидант, уповільнює старіння, допомагає підтримувати еластичність у тканинах, відновлює структуру дерми.

Допомога у відновленні волосся.

Селен перешкоджає надмірному утворенню секрету сальних залоз, покращує стан шкіри голови та волосяних фолікулів. Робить волосся густим і пишним. Він перешкоджає випадінню, допомагає при лупі, сухості та тьмяності волосся.

Підвищення захисних сил організму.

Стимулює імунну систему, підвищує захисні сили організму, покращує працездатність і витривалість, застосовується як антиоксидантний засіб, запобігає звичайній застуді, герпесу.

Профілактика чоловічого здоров'я.

Селен збільшує рухливість сперматозоїдів, перешкоджає виникненню чоловічої безплідності, запобігає виникненню аденоми простати.


Не знаєте що потрібно?

Пройдіть опитування і наша система підбере набір індивідуально під вас