Спіруліна + Хлорела 500 мг

Спіруліна + Хлорела 500 мг

30 шт./місяць (1 в день)

Порошок водорості спіруліна (Phycocyanin Spirulina) та порошок водорості хлорела (Chlorella Vulgaris) 1:1 500 мг

Опис
-

Хлорела й спіруліна — це мікроводорості, які існують на Землі понад 4 млрд років. Всього два звичайних, простих продуктів містять всі відомі вітаміни, в тому числі каротин, вітаміни групи A, В1, В2, В6, В12, С, провітамін D, К, PP, Е, фолієву кислоту, біотин, кальцій, фосфор, магній, калій, цинк, йод і багато іншого. Також вони містять всі необхідні для людини амінокислоти, включаючи незамінні (більш як 40 видів амінокислот). І, крім того, ці ж продукти є головним джерелом протеїну (білка). В них білка більше, ніж в курці, м'ясі та яйці. І що особливо важливо - цей білок засвоюється організмом на 95%, а, наприклад, білок курки засвоюється на 30%. Особливо важливий і вкрай рідко зустрічається компонент — це хлорофіл. Саме хлорофіл допомагає буті активними, швидше оновлювати кров й тканини, виглядати гарніше та молодше.


Для чого Спіруліна + Хлорела


Природний антиоксидант.

Спіруліна і хлорела — потужні антиоксиданти. Вони ретельно очищають організм від молекул вільних радикалів. Спіруліна — це найсильніший «будівельник» імунної системи. Але коли ця система вже дала збій, хлорела — найкращий імуностимулюючий засіб. Вона відновлює імунітет і допомагає набагато легше пройти складні відновлювальні процедури (наприклад, після операцій). 

Джерело амінокислот для вегетаріанців.

Спіруліна і хлорела — це невід'ємні елементи збалансованого раціону для вегетаріанців. Водорості забезпечують організм відсутніми амінокислотами, вітамінами й мікроелементами. 

Не знаєте що потрібно?

Пройдіть опитування і наша система підбере набір індивідуально під вас