Вітамін D3 1000 МО 150 мг

30 шт./місяць (1 в день)

Вітамін D3 — 1000 МО, Допоміжні речовини: МСТ (олія середньоланцюгових тригліцеридів)

Опис
-

З'єднання вітаміну D3 є надзвичайно важливим для нормального функціонування людського організму. Вітамін D3 грає важливу роль у зміцненні кісток, нормалізації роботи нервової системи та підвищенні імунітету.

Вітамін D3 синтезується в організмі під впливом сонячних променів, але у холодну пору року, за недостатньої інсоляції та зі зростанням віку, його нестача призводить до негативних наслідків для здоров'я. Нестача вітаміну D може призвести до слабкості, зниження апетиту, перепадів настрою, болю та ламкості кісток, переломів, м'язової слабкості, частим інфекційним захворюванням та дратівливості.


Для чого вітамін D3? 


Запобігає появі зморшок

Окрім того, вітамін D3 відіграє важливу роль у збереженні молодості шкіри, запобігає появі зморшок, зменшує запалення, усуває свербіж та лущення на сухій шкірі та сприяє виробленню колагену.

Зміцнює кістки.

Основна корисна властивість вітаміну D полягає в тому, що він допомагає забезпечити нормальний ріст і розвиток кісткової тканини. Регулює рівень кальцію і фосфору, які важливі для міцності кісткової тканини. 

Підтримує нервову систему.

Покращує настрій, допомагає боротися зі стресом, знижує ризики розвитку депресії, сприяє правильній роботі нервової системи.

Не знаєте що потрібно?

Пройдіть опитування й наша система підбере набір індивідуально під вас