Вітамін D3+K2 350 мг

30 шт./місяць (1 в день)

Вітамін С (аскорбінова кислота) – 3 мг; вітамін К2 (менахінон) – 45 мкг; вітамін D3 (холекальциферол) - 1000 МО.

Опис
-

Вітаміни D3 та K2 надають загальнозміцнювальну дію організму та нормалізують роботу опорно-рухової системи. Вітамін D3 вважається одним із найважливіших компонентів, необхідних для нормального функціонування людського організму.

Вітамін K2 бере участь у згортанні крові та регулює процес створення клітин. Разом із вітаміном D3, він є корисним для формування здорових та міцних кісток, уповільнює природне старіння організму. На жаль, вітамін К2 міститься в незначних кількостях у більшості продуктів, тому його необхідно додатково отримувати.


Для чого вітаміни D3+К2?


Для кращого засвоювання кальцію.

Вітаміни D3 та K2 мають синергетичний ефект, забезпечуючи краще засвоєння кальцію. Вітамін К2 допомагає направити кальцій в скелет та запобігти його відкладенню в неправильних місцях, таких як органи, суглоби та артерії. Він активує білковий гормон остеокальцин, який необхідний для зв'язування кальцію в матриці кістки, а також допомагає запобігти відкладенню кальцію в артеріях. Вітамін D3 допомагає організму засвоювати кальцій, а вітамін K направляє його в ті області скелета, де він найбільше необхідний.


Не знаєте що потрібно?

Пройдіть опитування й наша система підбере набір індивідуально під вас