Вітамін С Буфер з Ацеролою 660 мг

Вітамін С Буфер з Ацеролою 660 мг

30 шт./місяць (1 в день)

Аскорбат натрію - 500 мг, екстракт ягід ацероли - 100 мг, цитрусові біофлаваноїди - 32 мг, екстракт ягід шипшини - 23,0 мг, рутин – 5 мг.

Опис
-

Вітамін С — один із найпопулярніших вітамінів, але, на жаль, дуже часто при вживанні вітаміну С пацієнти з кислотозалежними захворюваннями шлунково-кишкового тракту стикаються з неприємними та болючими відчуттями в епігастрії.

Буферний Вітамін С резистентний до зміни pH шлунково-кишкового тракту (ШКТ) і не чинить подразнювальної дії на слизову оболонку, оскільки активна речовина замість кислоти представлена сіллю — аскорбатом натрію. До складу також входять натуральні екстракти ягід ацероли (барбадоської вишні) та шипшини, а також цитрусові біофлавоноїди та рутин, які підвищують біозасвоєння нутрієнтів, мають антиоксидантний ефект, покращують засвоєння вітаміну С, зміцнюють судини.


Для чого Вітамін С Буфер з Ацеролою


Додатковий засіб укріплення імунітету

Вітамін С стимулює утворення лейкоцитів, відповідальних за усунення мікробів, цим самим прискорюючи захисні реакції організму. 

Антиоксидантна дія

Вітамін С має антиоксидантні властивості та сприяє швидкому загоєнню герпесу, потрібен для мінімізації концентрації вільних радикалів, що виключають можливість набору ваги.

Підтримка гостроти зору

Вітамін C забезпечує додатковий захист від ультрафіолетового випромінювання, сприяє покращенню проникнення поживних елементів у сітківку ока, контролює виділення слізної рідини, підвищує міцність судин та капілярів.

Профілактика порушення пігментації та стимулятор вироблення колагену в дермі

Вітамін С регулює обмін вуглеводів і окисно-відновні процеси в тканинах, бере участь у синтезі колагену, бореться з усіма проявами фотостаріння: потовщенням та нерівністю шкіри, пігментними плямами, освітлює та вирівнює тон обличчя. При дефіциті вітаміну С з'являється вугровий висип, порушення пігментації, підшкірні крововиливи, ознаки передчасного старіння. Він добре зволожує шкіру, перешкоджає втраті вологи, регулює рівень pH та зміцнює імунітет клітин. 

Зміцнення фолікул, допомога в утворенні колагену

Вітамін С зміцнює судини, зокрема – капіляри шкіри голови, що позитивно впливає на фолікули, відновлює та живить волосяне волокно по всій довжині, захищаючи волосся від ламкості та посічення, запобігає випадінню волосся, стимулює утворення колагену.

Не знаєте що потрібно?

Пройдіть опитування і наша система підбере набір індивідуально під вас